Podsumowanie akcji SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

szkołypełnetalentów

Z ogromną radością możemy podsumować rezultaty zbiórki TALENCIAKÓW w jaką zaangażowała się społeczność naszej szkoły! W akcji sieci sklepów LIDL zebraliśmy łącznie 6477 TALENCIAKÓW. Na nagrody udało nam się wymienić 6450 kuponów.
Otrzymane nagrody to:
– Zestaw szachów (850 TALENCIAKÓW);
– 9 zestawów tangramów (9×150 =1350 TALENCIAKÓW);
– 2 zestawy brył do nauki matematyki (2×250=500 TALENCIAKÓW);
– głośnik multimedialny (1100 TALENCIAKÓW);
– zestaw obliczeniowy (350 TALENCIAKÓW);
– zestaw geometryczny do tablicy (500 TALENCIAKÓW);
– zestaw 12 piłek Skin-softi (850 TALENCIAKÓW);
– waga szalkowa (700 TALENCIAKÓW);
– zestaw myszka+klawiatura (250 TALENCIAKÓW).
Otrzymane nagrody znajdą zastosowanie podczas prowadzenia zajęć matematycznych uczniów klas 4-8 (zestawy brył, zestaw geometryczny do tablicy), organizowaniu czasu wolnego w świetlicy szkolnej (szachy), zasilą wyposażenie ogólnodostępnej sali „Laboratorium przyszłości” (tangramy), jak również salę zajęć kreatywnych dla uczniów klas młodszych (waga szalkowa).  Zestaw 12 piłek wykorzystamy w średniej sali gimnastycznej podczas zajęć gimnastycznych wszystkich klas, natomiast zestaw obliczeniowy znajdzie zastosowanie podczas dodatkowych zajęć indywidualnych i terapii pedagogicznej. Głośnik multimedialny uświetni wszelkiego rodzaju występy niewymagające dużego nagłośnienia, a zestaw mysz+ klawiatura trafi do sali komputerowej.
25. listopada odbędzie się dodatkowo losowanie nagród głównych jakimi jest kompleksowe wyposażenie pracowni informatycznej. Każdy z 6477 zebranych przez nas Talenciaków daje szansę naszej szkole zdobycia tej nagrody – TRZYMAMY WIĘC MOCNO KCIUKI!
Mamy przed sobą dowód na to, że współpraca oraz zaangażowanie dają wspaniałe efekty!
Dziękujemy za Waszą energię i wysiłek włożony w zbieranie TALENCIAKÓW!
Mamy nadzieję na kolejne sukcesy w tak pięknym jednoczeniu społeczności NASZEJ DWÓJKI.

M. Żądło

Skip to content