PASOWANIE NA CZYTELNIKA

BibliotekaPasowanie_077-p

 

1 lutego uczniowie klas I zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Starsi bywalcy biblioteki przygotowali wyjątkowe przedstawienie. Poruszająca historia o bajkach, które doznały różnych przykrości od niegrzecznych czytelników, bardzo podobała się widzom. Pierwszoklasiści zapewnili Królową Książkę, że spełnią Jej prośby i będą książki chętnie czytać. Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało okolicznościowy dyplom.

 

Aktorami w przedstawieniu byli uczniowie:

Krasnale uczennice kl 4b: Aleksandra Porębska, Zuzanna Kubiczek, Julia Rybacka, Lena Karkoszka, Kornelia Drzymota, Natalia Czarnik, Weronika Zwarycz

Małgosia: Julia Guja

Jaś: Aneta Garbuz

Czarownica: Anna Gawełek

Smok: Anna Kajor

Kopciuszek: Magdalena Kajor

Wróżka: Magdalena Gębołyś

Kot w butach: Julia Hutny

Śnieżka: Kaja Karkoszka

Książę: Igor Cebulski

Wilk: Szymon Czekaj

Czerwony Kapturek: Martyna Bartecka

Królowa Książka: Agata Hutny

Prowadząca: Julia Gancarczyk

Fotografie wykonał Miłosz Dubiel

Skip to content