Oświęcimska Liga Siatkówki ruszyła pełną parą !!!

ols2_2016_17

 
Ruszyła kolejna edycja Oświęcimskiej Ligi Siatkówki dziewcząt szkół gimnazjalnych. Główny cel jakim jest popularyzacja siatkówki na terenie miasta , powiatu , zachodniej części województwa małopolskiego i wschodniej części województwa śląskiego został osiągnięty Zgłoszono rekordową liczbę drużyn. W tym roku 13-tej edycji zgłoszonych mamy 26 – zespołów czyli około 300 zawodniczek. Przykładem ubiegłych lat, ligę podzielono na dwie kategorie wiekowe OLS-K 1 dla klas 2 i 3 gimnazjum oraz OLS-K 2 dla klas 1 gimnazjum i młodszych ( klasy 6 –doskonały skauting i nabór do klasy 1 S.O.S.)
Organizatorem OLS jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu przy współpracy z Miejskim Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu w którym to od września 2012 roku klasy sportowe siatkówki dziewcząt zostały objęte Ministerialnym Programem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych.
Liga ruszyła w październiku a planowane zakończenie i finał obu kategorii jest w maju.
Liga OLSK1 (klasy III gimnazjum i młodsze):

ZSG 2 Kęty
MG2 Setbol A SOS Oświęcim
MG2 Setbol B SOS Oświęcim
MG2 Setbol C SOS Oświęcim
UKS 1 Libiąż
ZS Wola
UKS Centrum POSiR Pszczyna
Gimnazjum Chełm Śląski
BOSiR Bieruń
ZSG Libiąż
UKS Jocker Oświęcim B
UKS Jocker Oświęcim A

Liga OLSK2 (klas I gimnazjum i młodsze):

UKS Sokół Zator
ZSG 2 Kęty
ZSG 1 Kęty
Grunwald Chełmek
MG2 Setbol SOS Oświęcim D
MG2 Setbol SOS Oświęcim E
LKS Viktoria Witkowice
UKS Centrum POSiR Pszczyna
SP Wola
ZS Wola
Giminazjum Chełm Śląski
UKS Millenium Porąbka
UKS Jocker Oświęcim
BOSiR Bieruń

Organizatorzy OLS i trenerzy S.O.S. Oświęcim

Skip to content