O bezpieczeństwo dbamy, odblaski chętnie wręczamy …

IMG-20211024-WA0001

 

O bezpieczeństwo dbamy, odblaski chętnie wręczamy …

W niedzielę 24.10.2021 w Polance Wielkiej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Małopolski Pumptrack. Wydarzenie między innymi objęte było honorowym patronatem posła RP Filipa Kaczyńskiego, oraz patronatem medialnym TVP 3. Nie zabrakło i wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 2 im. Łukasza Górnickiego w Oświęcimiu, którzy z uśmiechem na twarzy wręczali odblaski uczestnikom tego wydarzenia. Po raz kolejny wolontariuszom oświęcimskiej dwójki udało się w ramach XI edycji Małopolskiego Konkursu “Odblaskowa Szkoła” obdarować odblaskami dzieci, młodzież i starszych. Obecność naszych uczniów w czasie w/w mistrzostw spotkała się z pozytywną reakcją ze strony uczestników. Po odblaski chętnie sięgali także rowerzyści, z zapałem dekorując swoje pojazdy. To ważne by na drodze być widocznym, a przez to bardziej bezpiecznym.

Alina Płonka Borowczyk, Jolanta Jarosz, Beata Łakomy

Skip to content