No Promil No Problem

cloud

 

 

Szanowni Państwo.
Nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do kampanii społecznej No Promil No Problem, której celem jest ograniczenie na terenie Małopolski liczby osób, które prowadzą pojazdy będąc pod wpływem alkoholu i innych środków psychoaktywnych oraz zmiana społecznego nastawienia wobec nietrzeźwych kierowców – wzmocnienie u pasażerów gotowości do powstrzymywania pijanego kierowcy.
W ramach kampanii prowadzone będą w szkole różnorodne działania, a jednym z nich jest udział w konkursie (indywidualnym lub rodzinnym) do czego serdecznie zachęcamy.

Prace można składać do gabinetu pedagoga/psychologa szkolnego do dnia 17.11.2021r. wraz z wypełnionymi załącznikami. Regulamin konkursu oraz dokumenty, które należy wypełnić znajdują się na stronie szkoły.

 

Klauzula-informacyjna

NP-21_KONKURS-_INDYWIDUALNY

NP-21_KONKURS_rodzinny

NP-21_metryczka_rodzinny

NP-21_zalaczniki_konkurs_indywidualany

Skip to content