Niezwykle udany turniej rocznika 2011 w Wieliczce 21-22.05.2022 r.

1

 

Drugie miejsce zdobyli nasi młodzi koszykarze na co dzień trenujący w klasie sportowej w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 2 w Oświęcimiu i uczęszczający na zajęcia SMOK w Oświęcimiu. Organizatorem Wojewódzkiego Turnieju minikoszykówki był Uczniowski Klub Sportowy Regis Wieliczka. Przez dwa dni 5 zespołów rozegrało 10 spotkań w sali SP 1 Wieliczka. Było wiele emocji zacięte spotkania i dużo wysiłku włożonego na “parkiecie”. Nasz zespół przegrał tylko jedno spotkanie w turnieju z bardzo mocną a przede wszystkim niesamowicie szybką drużyną Wilków Rzeszów. Wygraliśmy natomiast z gospodarzem UKS REGIS WIELICZKA, MKS LIMANOWĄ i OKNOPLAST BASKET SP 100 KRAKÓW. Brawo chłopaki pokazaliście, że stanowicie zgrany zespół, w którym drzemie wielka moc. Brawo dla Brajana za wygranie konkursu rzutów osobistych. Wielkie podziękowania dla rodziców naszych koszykarzy w szczególności pani Justynie, panu Szymonowi i rodzicom Michała Krawczyka, którzy bardzo głośno wspierali nasze niedźwiadki. W turnieju w naszych barwach wystąpili: Brajan Bednarczyk, Błasiak Mateusz, Pawlik Gustav, Czekaj Łukasz, Gallardo-Kuźma Filip, Jasieniak Szymon, Krawczyk Michał, Dziedzic Jeremi, Hassny Alexander, Kowacki Piotr, Długaj Cyprian.

Wyniki spotkań turnieju
1. MKS LIMANOWA- OKNOPLAST BASKET SP 100 KRAKÓW 36-24
MVP Orzeł wyróżnienie Olczyk Limanowa oraz Bugaj Kraków
2. UKS REGIS WIELICZKA- UKS KADET Oświęcim 34-54
MVP Filip Gallardo, wyróżnienie: Gustav Pawlik Kadet oraz Oskar Jania Regis
3. MKS Limanowa – WILKI Rzeszów 19 -65 MVP Bijoś wyróżnienie Pomianek Rzeszów oraz Golonka Limanowa
4. UKS REGIS – OKNOPLAST 59 – 40
MVP Wdowiak wyróżnienie Dziedzic Regis oraz Zborowski Kraków
5. KS UKS KADET Oświęcim – Wilki Rzeszów 34-75
MVP Baran wyróżnienie Bares Rzeszów oraz Michał Krawczyk Oświęcim
6. UKS REGIS – Limanowa 49-42
MVP Kręcina wyróżnienie Słowiński Regis oraz Janczy Limanowa
7. OKNOPLAST – Wilki 67- 29
MVP Loegler wyróżnienie Bednarz Rzeszów oraz Kawa Kraków
8. KS UKS KADET Oświęcim – MKS Limanowa 68 – 29
MVP Mateusz Błasiak wyróżnienie Szymon Jasieniak Oświęcim oraz Frączek Limanowa
9 UKS REGIS – Wilki 23 -63
MVP Kwiatek wyróżnienie Czekański Rzeszów oraz Hankus Regis
10. KS UKS KADET Oświęcim – OKNOPLAST KRAKÓW 59 -56
MVP Alexander Hassny wyróżnienie Piotr Kowacki Oświęcim oraz Nowak Kraków
Końcowa kolejność turnieju
1. Wilki Rzeszów
2. KS UKS KADET Oświęcim
3. UKS Regis Wieliczka
4. MKS Elektret Limanowa
5. Oknoplast Basket Kraków SP 100
Zwycięzca konkursu osobistych
1. Bednarczyk Brajan 8 /10
2. Jania 7/10
MVP TURNIEJU
Mateusz Baran
PIĄTKA ALL STARS
1. Sebastian Loegler
2. Jeremi Dziedzic – KS UKS KADET Oświęcim
3. Oskar Jania
4. Miłosz Zborowski
5. Jan Olczyk
Turniej zorganizowany został przy wsparciu finansowym Miasto i Gmina Wieliczka , Powiat Wielicki
Skip to content