Na sportowo

„W zdrowym ciele – zdrowy duch!” głosi porzekadło, a my w pełni się z tym zgadzamy. Nic po głowie pełnej wiedzy, jeśli nie idzie to w parze ze zdrowiem i tężyzną fizyczną. A więc do piłek, skakanek młodzieży! Pora na lekcję wychowania fizycznego! Różnorakie ćwiczenia na trzech salach gimnastycznych oraz boisku pomagają nam dbać o formę.Także pierwszy dzień wiosny obchodzimy na sportowo i zdrowo. Towarzyszą temu pogadanki z profesjonalnym dietetykiem o zdrowym odżywianiu i chorobach cywilizacyjnych. A wszystko to w „otoczeniu” sałatek owocowych, świeżo wyciskanych soków– przygotowanych przez naszą ekipę szkolnych dietetyków…….. uczniów. Intensywne ćwiczenia na WF-ie, smaczny obiad na świetlicy, małe co nieco w sklepiku… i tak oto gotowi jesteśmy na wyzwania na kolejnej lekcji.