MKS SKAWA Wadowice – UKS KADET Oświęcim 57 : 94

Wadowice

MKS SKAWA Wadowice – UKS KADET Oświęcim 57 : 94 (6:30|20:22|17:18|14:24)
W niedzielne popołudnie drużyna UKS Kadet rozgrywała swój mecz na wyjeździe z drużyną Skawy Wadowice. Spragnione gry niedźwiedzie od początku spotkania ruszyły do ataku. Świetnie dysponowani strzelecko uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 w barwach Kadeta praktycznie już w pierwszej kwarcie przesądzili losy spotkania wygrywając ją 30-6. Dzięki takiej postawie pierwszej piątki na boisku mogli zameldować się zmiennicy, którzy spokojnie kontrolowali sytuację na boisku. Młodzi oświęcimianie pewnie pokonali kolegów z Wadowic różnicą 37 oczek. W naszej drużynie na wyróżnienie zasłużył Jakub Mikos i Szymon Zapała, którzy byli autorami triple -double Jakub Mikos – 14pkt., 11 zb., i 11 as., Szymon Zapała 14 pkt., 20 zb., i 11 bloków. Do zwycięstwa walnie przyczynił się również Krystian Rokowski zdobywca 29 pkt.
Brawa za zwycięstwo należą się jednak całej drużynie.

trener Wojciech Porębski
admin. Dariusz Wawrzyniak

Skip to content