Miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym

20221205_134910

Niedawno w naszej szkole rozgrywane były Miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Tenisie Stołowym. Brali w nich udział uczniowie z naszej szkoły, osiągając liczne sukcesy.

W grupie młodszej zarówno dziewczęta jak i chłopcy w rywalizacji drużynowej  uplasowali się na trzecich pozycjach, zdobywając brązowe medale. Byli to: Emilia Bocheńska, Laura Krawczyk, Lena Piątek oraz Jakub Kantyka i Michał Krawczyk.

Znakomicie spisały się dziewczęta w starszej grupie wiekowej. Wygrały turniej drużynowo, a Zuzanna Stachura dodatkowo zajęła drugie miejsce w rywalizacji indywidualnej. Pozostałe startujące osoby z naszej szkoły to: Julia Matula oraz Wiktor Kanadys.

Gratulacje dla wszystkich startujących. Życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.

Tomasz Kantyka

Skip to content