Każdy z nas dziś woła “Odblaskowa szkoła”!!!

received_889199805355686

 

W roku szkolnym 2021/2022 szkoła dołączyła do XI edycji Małopolskiego Konkursu “Odblaskowa szkoła”. W ramach prowadzonych działań, których celem jest zabezpieczenie uczniów w elementy odblaskowe, oraz wdrożenie do przestrzegania zasad bezpieczeństwa w czasie poruszania się na drodze uczniowie klas 1-3 spotkali się z Panią Elżbietą Daniel, przedstawicielem Straży Miejskiej w Oświęcimiu. W czasie pogadanki uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpiecznego poruszania się przy drodze, oraz jednogłośnie uznali iż elementy odblaskowe powinny być niezastąpionym elementem garderoby każdego z nas. Dzięki tym małym, ale jakże ważnym elementom jesteśmy lepiej widoczni, a tym samym bardziej bezpieczni.

Beata Łakomy

Skip to content