Halloween – co to za święto?

a1

 

Podczas dzisiejszej lekcji języka angielskiego goście z Miejskiego Przedszkola nr 16 mieli okazję dowiedzieć się skąd wywodzi się święto Halloween i dlaczego nie obchodzimy go w Polsce. W trakcie zajęć dzieciaki poznawały angielskie słówka związane z tym świętem, które mogły utrwalić podczas śpiewania piosenki o Halloween. Była też część plastyczna zajęć, gdzie kolorowano dynię i tworzono szkielety. Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem i rozdaniem upominków.

Anita Bury
Inez Noworyta

Podczas dzisiejszej lekcji języka angielskiego goście z Miejskiego Przedszkola nr 16 mieli okazję dowiedzieć się skąd wywodzi się święto Halloween i dlaczego nie obchodzimy go w Polsce. W trakcie zajęć dzieciaki poznawały angielskie słówka związane z tym świętem, które mogły utrwalić podczas śpiewania piosenki o Halloween. Była też część plastyczna zajęć, gdzie kolorowano dynię i tworzono szkielety. Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem i rozdaniem upominków.

Anita Bury
Inez Noworyta

Skip to content