Dziś żegnamy nasze dwie wspaniałe koleżanki.

IMG-20170831-WA0001

 

Czas pożegnania to nie tylko rozstanie, ale także moment refleksji, posumowania dokonań. Lidziu i Gosiu, zapiszecie się w naszej pamięci jako dobre koleżanki, zawsze uśmiechnięte, życzliwe, wspierające dobrym słowem, ale także jako bardzo dobre nauczycielki – pracowite, odpowiedzialne, godne zaufania. My – Grono Pedagogiczne Miejskiego Gimnazjum nr 2/Szkoły Podstawowej nr 2 – dziękujemy Wam, że mogliśmy z Wami pracować, dziękujemy, że mogliśmy się od Was uczyć. Będzie nam Was brakować.

Życzymy Wam, aby czas emerytury stał się momentem odpoczynku, relaksu, rozwijania pasji. Jan Twardowski napisał w jednym ze swoich wierszy, że Bóg zamyka czasami w życiu pewne drzwi, ale zawsze otwiera okno. Życzymy Wam, aby czas Wam odtąd płynął, a nie pędził i pozwolił smakować życie.

Grono Pedagogiczne Miejskiego Gimnazjum nr 2/Szkoły Podstawowej nr 2

Skip to content