Dzień Edukacji Narodowej w SP2

IMG_20221013_090425_resized

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. Na wstępie uczennice klasy 8 przypomniały historię powstania tego święta. Następnie głos zabrał Pan dyrektor Grzegorz Olszewski, który złożył serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękował za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodych pokoleń oraz ogłosił tegoroczne nazwiska wyróżnionych nagrodami pracowników szkoły. Do życzeń dołączył przedstawiciel Rady Rodziców, który również wygłosił krótkie przemówienie.

Następnie w części artystycznej nasi uczniowie śpiewem, wierszem i tańcem wyrazili swoje podziękowanie i słowa uznania dla trudnej pracy pedagogów.

Na zakończenie rozdano nauczycielom drobne upominki.

Poza uroczystą akademią w naszej szkole ogłoszono również konkurs, w którym uczniowie mieli za zadanie rozpoznać nauczycieli naszej szkoły na ich zdjęciach z dzieciństwa. Cały ten dzień upłynął nam wszystkim w miłej atmosferze.

Skip to content