Dzień Babci i Dziadka

01

Minął już tydzień od ważnych uroczystości w naszej szkole zorganizowanych dla Babć i Dziadków naszych najmłodszych uczniów. Emocje już opadły i możemy teraz podsumować te wspaniałe dni! Pierwszego dnia -w czwartek wystąpiły dla Babć i Dziadków nasze kochane “Pierwszaki”. Dzieci wyrecytowały piękne wierszyki i zaśpiewały wesołe piosenki, które rozbawiły naszych gości do łez. Drugiego dnia wystąpili uczniowie klas drugich i trzecich i pięknie zaprezentowali przygotowany program. Nasi goście mogli też obejrzeć tegoroczne jasełka szkolne przygotowane przez uczniów klas IV-VII. Cudownym akcentem piątkowego wieczoru był również występ chóru Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który porwał do śpiewu naszych wspaniałych gości. To były intensywne i pełne wzruszeń dwa dni. Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie, a Rodzicom za przepyszny słodki poczęstunek!

Skip to content