Drużyna koszykarska z Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 2 w Oświęcimiu najlepszym zespołem w Rejonowych Igrzyskach Dzieci w koszykówce chłopców.

051c8f02-282b-4762-9414-d31255625d7e

 W piątek 15.04.2024 r. na hali Sportowej w Szkole Podstawowej w Rajsku miał miejsce turniej koszykarski w ramach Rejonowych Igrzysk Dzieci w koszykówce chłopców.Do zawodów przystąpiły 4 najlepsze drużyny wyłonione w zawodach powiatowych,  drużyna z Szkoły Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu oraz Zespół Szkolno- Przedszkolny w Zarzeczu, Szkoła Podstawowa nr 10 w Chrzanowie, Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego  w Lanckoronie . Nasza drużyna pewnie pokonała wszystkich przeciwników i wywalczyła pierwsze miejsce. Brawa dla naszych zawodników, którzy dzięki tej wygranej będą reprezentować naszą szkołę i rejon w zawodach wojewódzkich.

 Półfinały:

SP nr 2 w Oświęcimiu 53 – 10  SP nr 2 w Chrzanowie

SP Zarzecze  14 – 11 SP  Lanckorona

Mecz o 3 miejsce

SP nr 10 w Chrzanowie 20 – 21  SP Lanckorona

Mecz finałowy

SP nr 2 w Oświęcimiu 32 – 24  SP Zarzecze

Klasyfikacja końcowa :

1 miejsce Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 2 w Oświęcimiu

2 miejsce SP Zarzecze

3 miejsce SP Lanckorona

4 miejsce SP nr 10 w Chrzanowie

 Awans wojewódzkiego etapu rozgrywek walczyła drużyna z Szkoły Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu.

skład:

Adamus Paweł,Mateusz Błasiak, Jeremi Dziedzic, Brajan Bednarczyk,  Biesik Miłosz, Gallardo-Kuźma Filip, Jasieniak Szymon, Krawczyk Michał, Marcinkowski Adam, Lewandowski Wiktor,  Gustav Pawlik, Walicki Igor, Łukasz Czekaj,

Skip to content