Drużyna kadetów zwycięża

thumb

 

Nasza drużyna kadetów poczyniła kolejny milowy krok w kierunku awansu do Turnieju Ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski.
Zwycięstwo z trudnym przeciwnikiem z Wieliczki cieszy i mam nadzieję, że zmotywuję naszych wszystkich zawodników do jeszcze cięższej pracy na treningach. Z Regisem wygrywamy 74-50 i praktycznie przez całe spotkanie kontrolujemy sytuacje na boisku. Ale po kolei. Uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 byli wyjątkowo skoncentrowani przed tym meczem. Dokładnie rozrysowane akcje pozwoliły dobrze rozpocząć spotkanie. Choć skuteczność w pierwszej odsłonie z linii rzutów osobistych była daleka od idealnej. Na szczęście w późniejszym etapie gry i ten mankament poprawiamy. Pierwsza kwarta wysoko wygrana 19-10 daje pewność w grze wszystkim graczom przebywającym na parkiecie. W drugiej odsłonie na boisku meldują się zmiennicy, którzy potrafią podwyższyć przewagę do 15 oczek. Po przerwie staram się rotować całym składem dając wszystkim moim podopiecznym możliwość gry. Mam nadzieję, że doświadczenie jakie zdobywacie będzie procentować w rozgrywkach centralnych gdzie będziemy zmuszeni grać mecze z dnia na dzień. Całą drugą połowę również wygrywamy w sumie 9 pkt. pewnie wygrywając 24 oczkami przewagi.

trener Wojciech Porębski
admin. Dariusz Wawrzyniak

Skip to content