CYRKOWY PIKNIK Z DWÓJKĄ – 7 CZERWCA 2024

20240607_160433

 

🎪 Dziękujemy za wspaniały Cyrkowy Piknik z Dwójką🎪 Na terenie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 2 w Oświęcimiu odbył się długo oczekiwany Cyrkowy Piknik z Dwójką. Impreza wystartowała punktualnie o godzinie 16:00 i przyciągnęła tłumy mieszkańców Oświęcimia oraz okolic 🙌 ✨ Występy uczniów i miasteczko cyrkowe ✨ Piknik rozpoczął się od występów uczniów, którzy zaprezentowali swoje talenty na scenie. Publiczność mogła podziwiać różnorodne pokazy artystyczne, od tańca po śpiew, wprowadzając wszystkich w magiczny świat cyrku. Specjalnie przygotowane miasteczko cyrkowe oferowało liczne atrakcje dla całych rodzin. 🎤🎭 🤡 Klaun, fryzury i dmuchańce 🤡 Nie zabrakło również spotkania z klaunem, który rozbawiał dzieci swoimi żartami i sztuczkami. Wesoły fryzjer z kolorowymi warkoczykami cieszył się ogromnym zainteresowaniem, a dmuchańce, w tym zamki i zjeżdżalnie, były nieustannie oblegane przez najmłodszych uczestników. 🎈💇‍♀️🏰 🫧 Pokaz baniek mydlanych i loteria fantowa 🫧 Jednym z najbardziej spektakularnych momentów pikniku był pokaz baniek mydlanych, które wypełniły przestrzeń kolorowymi kształtami. Wielka loteria fantowa przyciągnęła wielu chętnych, dając szansę na wygranie wspaniałych nagród. 🌈🎟️ 🍿 Przekąski i sporty walki 🧘‍♂️ Oczywiście, na uczestników czekały także pyszne przekąski: kiełbaski, prażone, popcorn i wata cukrowa, które umilały czas spędzony na pikniku 🌭🍬🧘‍♀️ 🦙 Goście specjalni: Alpaki 🦙 Jednym z największych hitów były urocze alpaki z ośrodka Ikarion, które stały się prawdziwą atrakcją dla dzieci i dorosłych. Uczestnicy mieli okazję zbliżyć się do tych przyjaznych zwierząt, pogłaskać je i zrobić sobie z nimi zdjęcia. 📸❤️ 🎉 Cyrkowy Piknik z Dwójką okazał się wielkim sukcesem, dostarczając mnóstwo radości i niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom. Uczestnikom nie przeszkodził nawet chwilowy deszcz. To doskonała okazja do wspólnej zabawy, relaksu i integracji społeczności lokalnej. 🥳 Dziękujemy wszystkim za liczny udział i wspaniałą atmosferę! Już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych wydarzeń! 🎊💖 Nasi cudowni Partnerzy, bez których piknik nie byłby sukcesem:

#SzkołaPodstawowa nr 2 Oświęcim

#RodzinneWydarzenie

#WspólnaZabawa

#IntegracjaSpołeczności

#Dziękujemy

#FantastycznyDzień

#MiasteczkoCyrkowe

#Alpaki

#PokazBaniek

#FaktyOświęcim

#WspaniałeWspomnienia

UROKK – dla włosów i ciała Synthos Park Family Fun Ambasada Urody kosmetologia & studio fryzur Western Camp Resort Zatorland “””Zatorland”” Park Rozrywki” Świat Marzeń Inwałd Planet Cinema Oświęcim Park Rozrywki Twinpigs Polska Grupa Górnicza Figa z makiem Lody rzemieślnicze Palabras – Księgarnia Stacjonarna i Internetowa Plantpol Action Happy Swim Szkoła Pływania Doroty Jarnot Przystań im.rotmistrza Witolda Pileckiego Dwory Drugie k. Oświęcimia Miód Malina Kfcniwa Oświęcim Castorama Oświęcim RowerLand Zaczarowany Ołówek Sklep Dziecięcy Top-Maluszek & Studio Fotograficzne Oświęcim Łukasz Bednarczyk Centrum Urody Vouge Algum Darymex Garden Space Maspex Tychy Draculino Oświęcim Społem PSS Oświęcim AustrothermPL RABKOLAND Ośrodek Ikarion Oświęcim112 Aktywna Przestrzeń Karolina Noworyta Fakty Oświęcim patronat medialny Bra studio Centrum treningu i fizjoterapii Grease salon fryzjerski Wojewoda Małopolskiej Audika Kolejkowo Beskidzkie Stajnia w Babicach Lewiatan FHU Lavenir Joanna Kiełek Tyran Oriflame FHU Lena Elpro Jarosław Halota Kajaki na Sole


Skip to content