Bezdyskusyjne zwycięstwo na zakończenie sezonu ligowego naszych kadetów.

pm5

W niedzielny ranek uczniowie Miejskiego Gimnazjum nr 2 udali się na ostatni mecz ligowy do Tarnowa. Już przed meczem było wiadomo, że spotkanie nie zmieni sytuacji w ligowej tabeli. Kolejkę wcześniej nasza drużyna wywalczyła mistrzostwo ligi, natomiast gospodarze nie mieli szans na awans choćby o jedną lokatę. Nasza drużyna jednak bardzo chciała zwycięstwem zakończyć ten historyczny sezon. Ponad to pragnęliśmy dobrą grą podziękować naszym wiernym kibicom, którzy w kilkunastoosobowej grupie udali się z nami na ten mecz wyjazdowy. Przy ogromnym wsparciu kibiców mecz rozpoczynamy koncertowo. Szybkie płynne akcje, rzuty z dystansu i dobra obronna pozwalają nam po pierwszej kwarcie wyjść na prowadzenie 29-16. W drugiej odsłonie szansę dostali zmiennicy, którzy wykorzystali swoje minuty w 100%. Do połowy prowadzimy 50-31. Po zmianie stron bardzo zmotywowane niedźwiedzie zagrały jeszcze lepiej. Cała drużyna realizowała nakreślony plan rozgrywania meczu bezbłędnie. Taka postawa przyniosła zamierzony efekt. Trzecia kwartę wygrywamy 38-10 !!!
W ostatniej odsłonie na parkiecie zameldowali się zmiennicy, którzy również wygrali ostatnie 10 minut 31-19. Cały mecz wygrywamy 119-60. Brawo chłopaki, w tym meczu było widać, że jesteśmy najlepszą drużyną w lidze.