Bardzo udany turniej naszych zawodników w kat. U-11M

1

 

Cenne zwycięstwo odnieśli nasi kadeci w pierwszym meczu turnieju minikoszykówki z drużyną UKS SP 27 Katowice na własnym terenie. Wygrywamy z bardzo ambitną drużyną 53 do 21. Brawo chłopaki zwycięstwo to jest tym cenniejsze, że w dzisiejszym składzie brakowało kilku zawodników z pierwszego składu. W drugim spotkaniu po bardzo zaciętym spotkaniu, przegrywamy z drugą drużyną Katowic 50-46.
Ze swojej strony chciałbym bardzo pochwalić swoich graczy, za ogromne postępy, które poczynili, za walkę i całe serce, które zostawili na parkiecie.
Wyniki turnieju:
KS UKS KADET Oświęcim 53 – 21 UKS SP 27 Katowice
MOSM Tychy 29 – 34 UKS SP 27 II Katowice
MOSM Tychy 42 – 28 UKS SP 27 Katowice
UKS SP 27 II Katowice 50 – 46 KS UKS KADET Oświęcim
Skip to content