Akcja mikołajkowa zorganizowana przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

IMG-20211209-WA0001

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji mikołajkowej organizowanej przez Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, której celem było promowanie bezpiecznego poruszania się po drodze, zgodnie z obowiązującymi przepisami. W ramach tych działań nasi uczniowie obdarowywali kierujących pojazdami odpowiednio słodyczami za przestrzeganie zasad ruchu drogowego oraz wręczali rózgi tym kierowcom, którzy dokonali wykroczeń. W akcji udział wzięli także przedstawiciele Urzędu Miasta – Pani Irena Wojtaszczyk oraz Pan wiceprezydent Krzysztof Kania, który to został zatrzymany do kontroli i zgodnie z „procedurą” otrzymał od młodzieży słodycze za przykładną jazdę samochodem.

Alina Płonka-Borowczyk

Jolanta Jarosz.