25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami.

photo0 (1)

W niedzielę 15 stycznia uczniowie – wolontariusze z MG2, podobnie jak w latach ubiegłych przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji zbiórki pieniędzy na rzecz fundacji pana Jurka Owsiaka. W tym roku wspólnie z tysiącami wolontariuszy z całego kraju „grali” na rzecz najmłodszych oraz seniorów. Pogoda, no cóż, była trochę jak w kalejdoskopie. Ale dzielnym wolontariuszom nie przeszkadzał ani wiatr, ani chłód ani opady śniegu. Uczniowie mogli zagrzać się w Oświęcimskim Centrum Kultury, gdzie otrzymali ciepłą herbatę oraz drożdżówki. Na szczęście w godzinach przedpołudniowych wyszło słońce, które swoimi promieniami zachęciło mieszkańców naszego miasta do wyjścia z domów. Dzięki ich hojności udało im się uzbierać całkiem pokaźną kwotę, czyli 14,759.26 zł.
Jako wolontariusze chcemy powiedzieć wszystkim, którzy wrzucili symboliczną złotówkę na tak szczytny cel: DZIĘKUJEMY . No i cóż …….do zobaczenia w przyszłym roku, SIE MA !!!

Jolanta Jarosz