Drużyna koszykarska z Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi nr 2 w Oświęcimiu najlepszym zespołem w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w koszykówce chłopców.

Drużyna 2012

W czwartek 29.02.2024 r. na hali Sportowej w Szkole Podstawowej w Polance Wielkiej miał miejsce turniej koszykarski w ramach Powiatowych Igrzysk Dzieci w koszykówce chłopców.

Do zawodów przystąpiło 6 najlepszych drużyn wyłonionych w zawodach miejskich i gminnych,  drużyna z Szkoły Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu oraz SP Malec, SP Polanka Wielka, SP Jawiszowice. Nasza drużyna pewnie pokonała wszystkich przeciwników i wywalczyła pierwsze miejsce. Brawa dla naszych zawodników, którzy dzięki tej wygranej będą reprezentować naszą szkołę i powiat na zawodach rejonowych.

SP nr 2 w Oświęcimiu 54 – 2  SP Polanka Wielka

SP nr 2 w Oświęcimiu 56 – 10  SP Malec

SP nr 2 w Oświęcimiu 47 – 6  SP Jawiszowice

Klasyfikacja końcowa :

1 miejsce Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 2 w Oświęcimiu

2 miejsce SP Jawiszowice

3 miejsce SP Polanka Wielka

4 miejsce SP Babice

5 miejsce SP Osiek

6 miejsce SP Malec

Awans do następnego etapu rozgrywek walczyła drużyna z Szkoły Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu.

skład:

Mateusz Błasiak, Jeremi Dziedzic, Brajan Bednarczyk, Maciej Kutaj, Biesik Miłosz, Gallardo-Kuźma Filip, Jasieniak Szymon, Krawczyk Michał, Marcinkowski Adam, Lewandowski Wiktor,  Gustav Pawlik, Walicki Igor, Łukasz Czekaj.