SZKOŁA PEŁNA TALENTÓW!

plakat

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu społeczności oświęcimskiej Dwójki już wkrótce cieszyć się będziemy pomocami edukacyjnymi zdobytymi za zebrane do tej pory Talenciaki.

Klasy młodsze otrzymają 27 kompletów tangramów do pracy indywidualnej lub w grupach. Dzięki tym figurom będziemy objaśniać i układać różne figury geometryczne, jak również rozwijać kreatywność dzieci.

Uczniowie klas 4-8 w czasie zajęć matematyki korzystać będą z zestawów brył z siatkami tak, by abstrakcyjne treści edukacyjne stały się jeszcze ciekawsze i  prostsze do zrozumienia.

Nie kończymy jednak akcji zbierania Talenciaków – kolejne punkty, to kolejne pomoce edukacyjne dla szkoły oraz szansa na zdobycie wspaniałych nagród w Wielkiej Szkolnej Loterii.

Małgorzata Żądło