Uczniowie kl. II „b” przyjemnie zakończyli mijający tydzień.

IMG_20220930_093427

Już w czwartek klasa rozpoczęła wspólne świętowanie „Dnia Chłopaka” wyjściem integracyjnym do Park Family Fun w Oświęcimiu. Dzieci wykazały się wspaniała kulturą zabawy-BRAWO WY!

Dziękujemy Rodzicom wspierającym akcję „Odblaskowa Szkoła” za zorganizowanie odblasków dla naszej klasy:)  Pamiętamy, że zwłaszcza chcąc dobrze się bawić musimy dbać o nasze bezpieczeństwo. Bądźmy widoczni na drodze!

W piątek natomiast uczestniczyliśmy w warsztatach bibliotecznych z naszą niezastąpioną panią bibliotekarz – Marysią Hutny. Okazało się, że dzieci uwielbiają szkolną bibliotekę, jako miejsce spędzania przerw międzylekcyjnych,  zaś znajomość literatury dziecięcej przejawia się licznymi propozycjami zakupów kolejnych serii książek do naszego księgozbioru. Każdy drugoklasista wyszedł z biblioteki zaopatrzony w nową lekturę.

Na koniec dnia dziewczynki wręczyły swoim kolegom drobne upominki i złożyły życzenia.

Chłopaki- jeszcze raz wszystkiego najlepszego!

M. Żądło