#OświęcimskiChallengeDlaPtaków

received_405889347304908

Dziękujemy Szkole Podstawowej Nr 11 w Oświęcimiu za nominację do akcji #OświęcimskiChallengeDlaPtaków !
Działania zostały poprzedzone pogadanką w klasach na temat potrzeby zbiórki pokarmu dla ptaków i  ich dokarmiania w okresie zimowym. Dzieci dowiedziały się jak pomagać zwierzętom, gdy pożywienie przykrywa spora warstwa śniegu. Każda klasa I-III wraz z wychowawcami zawiesiła na drzewach pożywne kule z ziarnami dla naszych skrzydlatych przyjaciół.
Do wyzwania zapraszamy Szkołę Podstawową Nr 4 oraz Szkołę Podstawową  Nr 1 w Oświęcimiu.

Zachęcamy do wystawienia pysznej karmy dla ptaszków, dodanie zdjęcia wraz z hashtagiem #OświęcimskiChallengeDlaPtaków i nominowanie kolejnych 2 instytucji do tego zadania. Do dzieła!