Wygrana z STK WIKAR Nowy Sącz w kat. KADET A (U-16) 94-46

46681511_2085143284882828_2603904887628496896_n

W drugim dzisiejszym spotkaniu zmierzyły się roczniki do lat 16. Nasza drużyna przystąpiła do meczu bardzo skoncentrowana. Od początku tej kwarty wychodzi nam wszystko w ataku i w obronie. Po 10 minutach wygrywamy 35-11. Na taki stan rzeczy w głównej mierze miała bardzo dobra skuteczność w rzutach za trzy pkt. (4/7). Brawo!!! W drugiej kwarcie mecz się wyrównał. Tą odsłonę wygrywamy 18-16. Po zmianie stron poprawiamy grę w obronie dajemy sobie rzucić tylko 6 pkt. przez całe 10 minut Brawo!!! ( III kwarta 21-6). W ostatniej kwarcie na parkiet wybiegli zmiennicy, którzy w 100% wykorzystali swoje minuty spędzone na parkiecie. Każdy z naszych zawodników miał zdobycz punktową. Brawo!!!