2F podbija Gubałówkę

20170516_095048

 

15 maja wyjechaliśmy na wycieczkę do Poronina. Po zakwaterowaniu wyruszyliśmy podbijać szczyt. Droga była długa i bardzo męcząca, ale daliśmy radę. Po dotarciu na szczyt pozwiedzaliśmy liczne stragany i atrakcje. Kupiliśmy różne smakołyki i pamiątki. Około godziny 16 ruszyliśmy w drogę powrotną do hotelu. Tam czekała na nas pyszna obiadokolacja. Po obiadokolacji mieliśmy liczne gry zespołowe, zajęcia ruchowe i kąpiel w basenie. Następnie odrobiliśmy stracone kalorie jedząc przepyszne kiełbaski z grilla. Po posiłku zawarliśmy nowe znajomości z uczniami z Warszawy.
Następnego dnia czekała nas wycieczka do Muzeum Tatrzańskiego. Bardzo nam się podobało. Po zwiedzeniu muzeum mieliśmy czas integracyjny na Krupówkach. Czekały tam na nas liczne rozrywki i pyszne tamtejsze jedzenie. Około godziny 15.30 ruszyliśmy w drogę powrotną do Oświęcimia.
Wycieczkę uważamy za bardzo udaną, szkoda tylko, że była tak krótka! Dziękujemy za wspaniałą opiekę naszej wychowawczyni Pani Jolanty Mączko i Pani Inez Noworyty.

Relację z wycieczki przygotowały uczennice klasy 2F Olga Bieniek i Gosia Dąbrowska.

Skip to content