Wygrana z TS Wisłą Kraków 96-81.

260057419_187318120265556_8136560258962089985_n

Cenne zwycięstwo odnieśli nasi kadeci w pierwszym meczu rundy rewanżowej z Wisłą Kraków. Jednak mecz rozpoczynamy fatalnie, bez koncentracji i wiary w zwycięstwo. Goście z grodu Kraka po 7 minutach prowadzą 20 do 2 !!!!. Tak zimny prysznic podziałał na nas bardzo orzeźwiająco. W ciągu pozostałych 3 minut potrafimy rzucić 17 punktów i zniwelować przewagę ambitnych krakowian do zaledwie 3 punktów (22-19). W drugiej kwarcie gramy znacznie lepiej zarówno w obronie jak i w ataku. Wygrana druga odsłona 25-15 pozwala nam zejść na przerwę z 7 punktowym prowadzeniem 44-37. Po zmianie stron zaczynamy grać jeszcze lepiej budujemy mozolnie przewagę, która w 7 minucie trzeciej kwarty wynosi już 14 punktów 59 do 45 i nagle się zacinamy. Przestajemy kompletnie trafiać i co gorsza bronić. Taką sytuację wykorzystują wiślacy i doprowadzają do remisu 64 do 64. Na szczęście końcowa syrena oznajmiająca koniec trzeciej kwarty budzi nas z letargu. Wygrana ostatnia ćwiartka 32 do 21 pozwala nam cieszyć się z końcowego sukcesu. Wygrywamy 96 do 81. Gratuluję swojej drużynie cennej wygranej. Brawo chłopaki!!!