Z okazji listopadowego Dnia Zdrowego Śniadania w klasie 1b zrobiło się wyjątkowo pysznie i kolorowo! Uczniowie przygotowali swój pierwszy tego dnia posiłek, podczas którego królowało zdrowe pieczywo, świeże warzywa i soczyste owoce. Dzieci z dużym zaangażowaniem smarowały, kroiły, układały i oczywiście degustowały. Później stwierdziły, że nigdy wcześniej nie jadły tak pysznych kanapek – bo zrobionych samodzielnie. Takie wspólne śniadanie to nie tylko wspaniałe zajęcia, ale też ważna lekcja o tym, jak dbać o siebie każdego dnia. Dzięki takim chwilom dzieci uczą się, że warto sięgać po zdrowe produkty, które dodają sił i dobrego samopoczucia na cały dzień.
M. Graboń










