„Zaczarowany ołówek” – fundacja Redemptoris Missio

plakat

 

DRODZY UCZNIOWIE, RODZICE i NAUCZYCIELE !!!

Prosimy Was o włączenie się do akcji „Zaczarowany ołówek” prowadzonej przez fundację Redemptoris Missio z Poznania.
Zbieramy: ołówki, długopisy, kredki, temperówki, gumki, zeszyty, bloki rysunkowe, ale także piórniki, plecaki i kredę. (Farbki, pędzelki , pisaki i plastelina nie będą tak przydatne jak inne przybory.)
O pomoc proszą polscy żołnierze, którzy rozdadzą przybory szkolne w Afganistanie.
Również polscy misjonarze chcieliby zapewnić choćby zeszyty i ołówki dzieciom w zakładanych przez siebie szkołach. Z przyborów będą się cieszyć dzieci w Afganistanie, Papui Nowej Gwinei, Kamerunie, Czadzie i Republice Środkowej Afryki.
Akcja potrwa do 19 lutego 2016r, a zebrane artykuły prosimy przynosić do gabinetu pedagoga szkolnego.

W imieniu obdarowanych dzieci serdecznie dziękujemy Emotikon smile Emotikon smile Emotikon smile
Pamiętajcie – razem możemy więcej !!!

koordynator Jolanta Jarosz
admin. Dariusz Wawrzyniak

Skip to content