Uczniowie klasy 1a udali się na niezwykłe spotkanie w gabinecie stomatologicznym. Dzieci poznały wszystkie zakamarki. Odwiedziły pracownie rentgenowską, pomieszczenie do sterylizacji narzędzi i zaprzyjaźniły się z gabinetem i fotelem dentystycznym. Dzieci miały okazję zobaczyć cały zabieg plombowania ząbka. Dla chętnych pani doktor wykonała przegląd ząbków, a wszystkim podpowiedziała jak dbać o higienę. Na koniec dzieci otrzymały upominki. Same również wykonały pięknie podziękowanie dla całej załogi. Bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie wszystkim pracownikom gabinetu stomatologicznego Barteccy.
Beata Łakomy


























