Wyniki głosowania na projekty Szkolnego Budżetu Obywatelskiego!

sbo (2)

Znamy już wyniki Szkolnego Budżetu Obywatelskiego!

W poniedziałek, 1 grudnia, w naszej szkole odbyło się głosowanie w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego. To wyjątkowa inicjatywa, w której o wyborze projektu decydują sami uczniowie i nauczyciele. Prawo do głosowania miał każdy uczeń oraz każdy nauczyciel z klas 4–8.

W głosowaniu oddano aż 226 głosów!

Zdecydowaną większością zwyciężył projekt dotyczący zakupu rzutnika, ekranu oraz głośnika. Sprzęt ten zostanie zakupiony już w przyszłym tygodniu, a następnie zamontowany na holu pierwszego piętra, aby służyć całej społeczności szkolnej podczas wydarzeń, apeli i prezentacji.

Autorem zwycięskiego projektu jest Mateusz Mruszczak z klasy 4a – serdecznie gratulujemy świetnie poprowadzonej kampanii promocyjnej, która przyczyniła się do sukcesu projektu!

Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za udział w głosowaniu, zaangażowanie oraz energię, z jaką włączyliście się w tegoroczny Szkolny Budżet Obywatelski. To dzięki Wam nasza szkoła rozwija się i staje się coraz lepszym miejscem do nauki i współpracy.

Brawo dla wszystkich uczestników!

Skip to content