W październikowy, słoneczny dzień uczniowie klas trzecich wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Głównym punktem programu była wizyta w Teatrze Groteska, gdzie dzieci obejrzały przepiękne przedstawienie „Piękna i Bestia”. Barwna scenografia, wspaniała gra aktorów i pełna emocji historia zachwyciły młodych widzów. Po spektaklu uczniowie udali się na spacer po jesiennym Krakowie. Z uśmiechem na twarzy podziwiali zabytkowe kamienice i oczywiście Sukiennice. Nie zabrakło też chwili na zakup pamiątek i pysznych krakowskich obwarzanków To była pełna wrażeń i radości wycieczka, którą wszyscy będą długo wspominać.


















































