W poniedziałek klasy I c i II a wybrały się do Zakładu Usług Komunalnych w Oświęcimiu. Na miejscu uczniowie dowiedzieli się, jak na co dzień funkcjonuje Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Poszerzyli wiedzę na temat segregacji odpadów, recyklingu i skorzystali z przygotowanych atrakcji.
Anna Gaweł









