Wizyta pierwszaków w gabinecie stomatologicznym

received_1647986588585150

 

 

W ramach kształtowania prozdrowotnych nawyków dzieci z klas pierwszych odwiedziły dzisiaj gabinet stomatologiczny Państwa Batreckich. Podczas wizyty dzieci dowiedziały się czym zajmuje się dentysta, jakich narzędzi oraz jakiego sprzętu używa podczas leczenia zębów. Pani stomatolog powiedziała nam co należy jeść aby ząbki były mocne i zdrowe, a także jak należy dbać o higienę jamy ustnej. Dzielni uczniowie chętnie sprawdzali jak wygodny jest fotel dentystyczny. Po tych ciekawych zajęciach na pewno nasi pierwszoklasiści nie będą bać się wizyty u dentysty i ochoczo będą zasiadać w fotelu, wiedząc, że nic złego ich nie spotka. Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu Barteckim za miłą wizytę i ciepłe przyjęcie.

Joanna Piecha

Skip to content