W dniu wczorajszym naszą szkołę odwiedzili zawodnicy zespołu Unia Oświęcim. Ich wizyta sprawiła ogromną radość i przysporzyła wielu emocji. Nasi goście odpowiadali na wiele pytań, których nie było końca, ale także zorganizowali dla uczniów quiz z nagrodami. Dziękujemy panu Radkowi Galant oraz Jakubowi Kubeš za wizytę, autografy oraz wspólne zdjęcia.




















