Uczniowska Rada Szkoły

DSCN9626

            W dniu 28 stycznia Uczniowska Rada Szkoły podsumowała swą półroczną pracę. Przewodnicząca URS – Agnieszka Grodecka oraz opiekun URS – p. Alina Płonka-Borowczyk przedstawiły społeczności uczniowskiej zadania, które zostały zrealizowane w pierwszym semestrze. Głównym celem działań było propagowanie oraz włączanie się w akcje charytatywne razem z wolontariuszami MG2- pod kierunkiem p. Jolanty Jarosz. Przewodnicząca URS przypomniała, że Uczniowska Rada Szkoły to nie tylko osoby skupione przy Samorządzie Uczniowskim, ale cała społeczność uczniowska naszego gimnazjum. Zaznaczyła także , iż każdy może brać aktywny udział w realizacji zadań zaplanowanych przez URS i gorąco do tego zachęcała brać uczniowską.

koordynator Alina Płonka Borowczyk
admin. Dariusz Wawrzyniak

Podsumowanie Semestru (ppsx)

Skip to content