Najpierw wykonali świąteczne zdjęcia, które wprowadziły wszystkich w radosny nastrój. Następnie dzieci z zapałem ozdabiały kartki świąteczne, wykazując się kreatywnością i pomysłowością. Gdy kartki były już gotowe, uczniowie ułożyli bożonarodzeniowe życzenia, Na zakończenie wspólnie udaliśmy się na pocztę z zaadresowanymi kopertami, aby każdy mógł samodzielnie wrzucić kartkę do skrzynki pocztowej. Mamy nadzieję, że zwyczaj własnoręcznego tworzenia oraz wysyłania świątecznych kartek będzie nadal podtrzymywany i stanie się dla dzieci piękną tradycją, która z roku na rok będzie przypominać o radości dzielenia się dobrym słowem, życzliwością i świątecznym ciepłem z najbliższymi.
Karolina Kawka





















