Uczniowie klasy 1a udali się na pierwsza wspólną wycieczkę

55c77277-a409-42de-bb25-fa5ac7c5737c

Ranczo u Mata Pierwsze dni nauki za nami, nowe znajomości, nowe przygody, a w tym wszystkim czas na wspólne wyjazdy. Uczniowie klasy 1a udali się na pierwsza wspólną wycieczkę. Odwiedziliśmy Ranczo u Mata. Pogoda była wymarzona. W promieniach słoneczka, dzieci poznały mieszkańców rancza, uczyły się jak z nimi obcować i nakarmiły je pysznymi smaczkami. Uczniowie ozdabiali także podkowy, które zabrali ze sobą “na szczęście”. Na koniec były pyszne kiełbaski. Z uśmiechem na twarzy i dobrymi wspomnieniami wróciliśmy do szkoły.To był bardzo udany dzień.

Skip to content