0 By sp2osw aktualności Miejskie Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu Mistrzem Województwa Małopolskiego w koszykówce chłopców. 19 marca (środa) w Wieliczce odbył się Finałów Wojewódzkiej Gimnazjady w koszykówce chłopców. W turnieju wzięło 6 drużyn – reprezentanci sześciu…