Spotkanie z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji

DSCN9808

             W dniu 5.03.2015r. młodzież naszego gimnazjum uczestniczyła w spotkaniu z przedstawicielami Komendy Powiatowej Policji – p. Marzeną Ptasińską i p. Anną Wróblewską. Zaproszeni goście poruszyli ważkie tematy dotyczące bezpieczeństwa młodzieży, zagrożeń oraz odpowiedzialności karnej za wykroczenia i przestępstwa dokonane przez nieletnich. Podczas spotkania uczniowie mieli również możliwość obejrzenia krótkiego filmu dokumentalnego przedstawiającego losy młodych ludzi, którzy podejmując złe decyzje, niszczą swoją przyszłość. Prezentacja miała na celu uświadomienie gimnazjalistom, że konsekwencje decyzji podejmowanych w wieku szkolnym, niejednokrotnie wpływają na ich dalsze dorosłe życie.

koordynator Alina Płonka Borowczyk
admin. Dariusz Wawrzyniak

Skip to content