PODSUMOWANIE KONKURSU EKOLOGICZNEGO

received_839453996808266

 

W marcu tuż przed pandemia został ogłoszony konkurs na wykonanie “rzeczy” z odpadów ekologicznych. Uczniowie z dużym zaangażowaniem podeszli do zadania. Niestety wprowadzone w marcu zdalne nauczanie spowodowało że podsumowanie konkursu było odłożone w czasie. Jednak nie zapomnienie. Pracę zdolnych uczniów zostały docenione i udało się wyłowić zwycięzców. Wiele ciekawych prac napłynęło i jury miało problem z podjęciem decyzji. Ostatecznie zwyciężyła praca Anny Zeman z Klasy 2b i praca Laury Krawczyk z Klasy 4b. Zwycięzcy konkursu otrzymali zaproszenie do restauracji Hammurabi na dowolną pizzę (tutaj serdecznie dziękujemy sponsorom).Reszta uczestników otrzymała słodki poczęstunek. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i w przyszłości zapraszamy do podejmowania nowych działań i wyzwań.

Beata Łakomy

 

Skip to content