Olimpiada sportowa „Człowiek mały, duży wie, że sport mu służy”

DSCN1271

W ramach „Tygodnia Szkoły w Ruchu” w dniu 24 czerwca odbyła się olimpiada sportowa „Człowiek mały, duży wie, że sport mu służy”, w której udział brali przedstawiciele naszej szkoły oraz Miejskiego Przedszkola nr 16 w Oświęcimiu. Po powitaniu uczestników oraz zgromadzonej publiczności nastąpiło ślubowanie zawodników i zawieszenie flagi olimpijskiej. Następnie rozpoczęto konkurencje sportowe. Pary, mały z dużym – czyli przedszkolak z gimnazjalistą, zmagały się z przygotowanymi przez nauczycieli przedszkola konkurencjami, m.in. wyścigiem spętanych, tunelem, sztafetą. Najwięcej emocji wzbudził mecz balonowy. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zaangażowani w konkurencje. Olimpiadę zakończyło rozdanie „słodkich” medali, dyplomów oraz zdrowego drugiego śniadania.

koordynator Joanna Piecha
admin. Dariusz Wawrzyniak

Skip to content