Odbiór zaświadczeń o wyniku egzaminu ósmoklasisty .

wyniki

Odbiór zaświadczeń o wyniku egzaminu ósmoklasisty.

4 lipca  (piątek) od 8.00 do 12.00 w sekretariacie.  Należy mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość.

Zapraszamy.

Skip to content