Uczniowie z Oświęcimskiej 2 chętnie włączyli się w 28 akcję Sprzątania Świata. Przypomnieliśmy sobie jak ważna jest segregacja odpadów i dbanie o naszą planetę. Każdy z nas doskonale wie, że pojedyncze działania mogą przynieść sukces dla naszego środowiska. W ramach akcji uczniowie wykonali prace plastyczne i ustalili jak postępować by wokół siebie czystość zachować.
Beata Łakomy


![20210921_101451[1] 20210921_101451[1]](https://sp2osw.pl/wp-content/uploads/2021/09/20210921_1014511-scaled-600x450.jpg)
![20210921_101441[1] 20210921_101441[1]](https://sp2osw.pl/wp-content/uploads/2021/09/20210921_1014411-scaled-600x450.jpg)
![20210921_101433[1] 20210921_101433[1]](https://sp2osw.pl/wp-content/uploads/2021/09/20210921_1014331-scaled-600x450.jpg)
![20210921_101414[1] 20210921_101414[1]](https://sp2osw.pl/wp-content/uploads/2021/09/20210921_1014141-scaled-600x450.jpg)
![20210921_101404[1] 20210921_101404[1]](https://sp2osw.pl/wp-content/uploads/2021/09/20210921_1014041-scaled-600x450.jpg)
![20210921_101350[1] 20210921_101350[1]](https://sp2osw.pl/wp-content/uploads/2021/09/20210921_1013501-scaled-600x450.jpg)