Nasza Szkoła w Podwójnej Koronie.

_DSC0420

 

 

We wtorek dziewczęta a w czwartek chłopcy zwyciężyli w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce w naszym mieście. Dziewczęta okazały się jedyną drużyną, która stawiła się na turnieju i automatycznie awansowała na szczebel powiatowy. Natomiast w czwartek chłopcy o taki awans musieli powalczyć z czterema innymi drużynami. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”. Nasza szkoła wygrała ten turniej bardzo pewnie,  nie doznając żadnej porażki. Oto wyniki naszych koszykarzy:

Szkoła Podstawowa nr  2  35  –  4  Szkoła Podstawowa nr  9

Szkoła Podstawowa nr  2  42  –  3  Szkoła Podstawowa nr  8

Szkoła Podstawowa nr  2  42  –  7  Szkoła Podstawowa nr  7

Szkoła Podstawowa nr  2  20  –  0 Szkoła Podstawowa nr  1

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Sportowymi w Oświęcimu

II miejsce:  Szkoła Podstawowa nr  8

III miejsce: Szkoła Podstawowa nr  7

IV miejsce: Szkoła Podstawowa nr  9

V miejsce: Szkoła Podstawowa nr  1

Skip to content