Nasza szkoła przystąpiła do IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników”

plakat-a3_harmonogram

 

 

 

Głównym celem projektu “Wielka Liga Czytelników” jest tworzenie mody na czytanie wśród rodzin. Pragniemy, aby czytający rodzic stanowił dobry przykład dla dziecka i był dla niego promotorem kultury. 


W I etapie uczniowie czytają 6 dowolnie wybranych książek z listy zgłoszonej przez szkołę do organizatorów i rozwiązują testy w domu. Dozwolona, a nawet wskazana jest współpraca dzieci z rodzicami/opiekunami przy rozwiązywaniu testu. Do zaliczenia każdego testu konieczne jest zdobycie minimum 80 punktów. Za zaliczenie testu uczniowie otrzymują jedną sprawność. Uczestnik wypełnia formularz do danej książki tylko raz. Uczniowie, którzy zdobędą 6 sprawności, biorą udział w szkolnym teście kwalifikacyjnym do etapu powiatowego. Regulamin konkursu dostępny na stronie https://wielka-liga.pl/.

Zgłoszenia do konkursu należy składać do koordynatorów: p. Marii Hutny i p. Magdaleny Huber do 23 listopada 2018 r.

 

Skip to content