Młodziczki -udane otwarcie sezonu!

20161029_092210

 

 

Turniej kwalifikacyjny młodziczki zagrały 29.10.2016 r w Kętach.
Turniej był długi i wyczerpujący, do rywalizacji stanęło aż 11 drużyn. A podobne turnieje odbyły się jeszcze w Wieliczce, Proszowicach i Gorlicach.
Rywalizacja rozpoczęła się w 2- grupach systemem każdy z każdym 1 set do 25 punktów. Dwie najlepsze drużyny z grupy walczyły “na krzyż” o wejście do finału już do 2- wygranych setów. UKS Setbol Oświęcim-A wychodząc z pierwszego miejsca w grupie pokonał drużynę z Chrzanowa 2:1. W finale lepszy okazał się Andrychów.
UKS Setbol_B zajmując 4-miejsce w grupie, ostatecznie plasuje się na 7 miejscu klasyfikacji generalnej.

1. MKS Andrychów_A
2. UKS Setbol Oświęcim_A
3. PMOS Chrzanów
4. UMKS Kęczanin Kęty_A
5. MKS Andrychów_B
6. MKS Andrychów_C
7. UKS Setbol Oświęcim_B
8. Zalew Świnna Poręba
9. UMKS Kęczanin Kęty_B
10. UKS Jocker Oświęcim
11. Grunwald Chełmek

Po turniejach kwalifikacyjnych w Kętach, Wieliczce, Proszowicach i Gorlicach I-ligę MZPS utworzą drużyny z pierwszych miejsc turnieju kwalifikacyjnego, miejsca 2 powalczą w II-lidze MZPS , 3 w III-lidze itd.
Pierwsza drużyna setbola, zagra bardzo wysoko, bo w II-lidze młodziczek.
Skład;
Młodziczki_A : Makuch Karolina, Grześko Izabela, Jackowska Natalia, Wajda Natalia, Makuch Gabriela, Pinacy Patrycja, Kubas Magdalena, Kolasa Maria, Podstawa Agata, Głuszko Dominika, Radwan Wiktoria, trener Krystyna Karaś

Młodziczki_B : Jezierska Emilia, Ziomek Jagoda, Grubka Natalia, Drabczyk Julia, Kulak Anna, Cupiał Nadia, Pochopień Julia, Kanadys Ewa, Marchewka Izabela, trener Przemysław Karaś

Krystyna Karaś

Skip to content