Znakomicie spisali się nasi uczniowie startujący w Mikołajkowym Turnieju Szachowym, który odbył się 6. grudnia w Przeciszowie. W najmłodszej grupie, do lat 9, Piotr Nieśpielak zajął drugie miejsce, a Nikola Mamoń była trzecia. W kategorii 10-16 lat z kompletem zwycięstw zwyciężył Kacper Mamoń. Wśród dorosłych najlepszy był nasz absolwent, tata Zosi i Piotrka – Oskar Nieśpielak.
Gratulacje!

















