Miejskie Igrzyska Dzieci w Halowej Piłce Nożnej.

DSC09827

 

Hala Sportowa w Oświęcimiu w dniu 21 października 2019 roku gościła uczestniczki Miejskich Igrzysk Dzieci w Halowej Piłce Nożnej. Zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 2 w Oświęcimiu były o krok od odniesienia wielkiego sukcesu, jakim byłoby zwycięstwo w zawodach miejskich. W finałowym meczu ze Szkołą Podstawową nr 4 zabrakło jednak szczęścia. Po bezbramkowym remisie nasze uczennice uległy swoim koleżankom z „czwórki” w rzutach karnych.

Wcześniejsze mecze grupowe zakończyły się remisem ze Szkołą Podstawową nr 1 oraz zwycięstwem ze Szkołą Podstawową nr 9. Ostatecznie reprezentantki „dwójki” uplasowały się na drugim miejscu. Naszą szkołę reprezentowały: Paulina Czekaj, Nikola Dębska, Roksana Zajas, Zuzanna Stachura, Lena Stefańska, Kinga Soter, Weronika Pszczółka, Nikola Wasztyl.

Tomasz Kantyka

Skip to content